Právní informace

Ochrana osobních údajů

Ctíme soukromí uživatelů, proto dbáme na bezpečnost a ochranu osobních dat, které nám prostřednictvím webových formulářů sdělujete. Data a získané údaje nepředáváme třetí straně a jsou využívány výhradně pro interní potřeby provozovatele, zejména za účelem odesílání informačních emailů.

Data jsou uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Osobní údaje, které nám sdělíte, jsou chráněny dostupnými administrativními i technickými prostředky, abychom zabránili jejich zneužití. Sdělením osobních údajů, návštěvník webu uděluje souhlas provozovateli s jejich spravováním pro marketingové účely na dobu neurčitou. Nejdéle však do odvolání souhlasu uživatelem.

Uživatel může zasílání informačních emailů kdykoli odmítnout odhlášením se pomocí odkazu v patičce každého emailu.

Vaše osobní údaje mohou být z databáze vymazány na základě Vaší žádosti odeslané na kontaktní e-mailovou adresu.

Podmínky použití

Autorská práva vykonává provozovatel webu Bc. Ondřej Stejskal (IČ 76624447). Převzetí (kopírování a rozšiřování) textů je povoleno pouze v případě, že jej uveřejníte v plném rozsahu a jako zdroj uvedete webové stránky www.finkonzultant.cz.

Vyloučení odpovědnosti

Provozovatel negarantuje správnost a přesnost uvedených informací na tomto webu. Provozovatel webu neodpovídá za jakékoli újmy či ztráty, které vznikly použitím informací, které jsou k dispozici na tomto webu.