Služby

Finanční plán

Finanční plán ulehčí rozhodování ve finančních otázkách a pomůže splnit si stanovené cíle.

Takovým cílem může být naspoření obnosu dětem na studium, vytvoření dostatečné renty pro důchodový věk nebo třeba pořízení nového auta.

Mnoho lidí si myslí, že některých cílů nemohou dosáhnout. To je však omyl a právě dobře vypracovaný finanční plán odhalí rezervy v hospodaření domácnosti a umožní si většinu cílů splnit i s běžnými příjmy.

Bez finančního plánu se neobejdete. Je to mapa, která vám ukazuje cestu z vaší dnešní situace k finančně zajištěné budoucnosti. Finanční plán vám pomůže dostat se k vašim cílům rychleji, levněji a bezpečněji.

Investice

Investovat je dnes jednodušší, než se mnoha lidem zdá. Investovat můžeme jednorázově nebo pravidelnými vklady. Zcela zásadní pro výběr investice, je její účel (cíl) a časový horizont.

Chcete zhodnotit volné peníze? Pomůžu Vám s výběrem té správné investice, ať už bude trvat tři nebo patnáct let.

Mým cílem v oblasti investic je poskytnout maximum kvalifikovaných informací a odpovědí na Vaše otázky, abyste se dokázali rozhodnout pro takovou formu investice, která vám bude vyhovovat nejlépe.

Správně zvolená investice nám udělá radost nejen splněním našich cílů, ale také ochrání naše peníze před nepříznivým vlivem inflace.

Ochrana příjmů a života

Protože se v životě neděje vždy vše podle našich představ, je důležité postavit finančnímu plánu pevné základy.

Ztráta zaměstnání, krátkodobá či dlouhodobá nemoc, malý úraz či trvalé následky úrazem dokáží způsobit spoustu starostí.

Tvorbou rezerv v kombinaci s kvalitním zajištěním se můžeme v těchto situacích vyhnout alespoň finančním problémům, které většinou nastávají nebo je snížit na minimum.

Znám spoustu lidí, kteří říkají, že se jim to nemůže stát, neboť jezdí v autě opatrně, sportují, v rodině mají všichni tuhý kořínek apod., někteří se o tom ani nechtějí bavit, protože to považují za přivolávání takových událostí. Realita života však říká, kdo je připraven, není překvapen!

Pomohu Vám vytvořit takový systém rezerv a zajištění, který udrží váš životní standard za různých okolností.

Bydlení

V dnešní době již nepatří úvahy o vlastním bydlení do říše snů. Pomůžu vám s nalezením vhodného způsobu jeho financování. Pečlivost je na místě neboť hypotéka na byt či dům patří obvykle k největším finančním závazkům v životě člověka.

V oblasti bydlení přináším klientům 3 zásadní hodnoty:
• úsporu času
• úsporu peněz
• zbavení starostí s vyřizováním

Jak to dokáži? Díky spolupráci s jedničkou na trhu v oblasti úvěrování bydlení a zastupováním všem bank v ČR, dohodnu zpravidla pro klienta lepší podmínky, než kdyby sám jednal na přímo.

Za své klienty vyjednám potřebné podmínky u konkrétní finanční instituce, aniž by klient musel vynaložit jakoukoli energii a společně s ním zkompletuji úvěrovou složku pro hladký průběh schválení úvěru.

Bojíte si vzít úvěr? Myslíte, že na vlastní bydlení nedosáhnete?

Poradím, jak bezpečně financovat své bydlení, aby vás splácení nedostávalo do problémů. Poradím, jakou finanční instituci vybrat, abyste na hypotéku dosáhli, neboť každá banka má svá jiná kritéria pro posuzování bonity klienta.

Ochrana majetku

Ochrana vybudovaných hodnot je nedílnou součástí dobrého finančního plánu.

Postavili jste již svůj vysněný dům nebo si pořídili nové auto? Jistě si uvědomujete, jak důležité je váš majetek také chránit.

Odjedeme-li s rodinou na dovolenou, hrozí nám riziko vykradení nebo vandalismu. Na významu v současnosti stoupají také živelní rizika, např. povodni dnes lidé čelí i v místech, kde ji sto let předtím nezažili.

I zkušený řidič může někdy ztratit kontrolu nad řízením auta nebo co když mi do cesty vběhne divoké prase? Říká se, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a platí to. Takové rozbité auto nebo poničená střecha domu po vichřici můžou mít velký dopad do rodinné peněženky. A co když způsobím škodu další osobě na zdraví, majetku nebo finanční?

Pomůžu vám se zorientovat v oblasti majetkového a odpovědnostního pojištění, zkontroluji vaše stávající smlouvy jak z hlediska správného nastavení, tak ceny.

Vysvětlím vám, které pojištění se na co vztahuje, jak je vhodně zvolit a kombinovat, případně jaké nesjednávat vůbec.

Spoření

Za spoření považujeme produkty s předem známým zhodnocením a předem danou délkou trvání. Obvykle jde o krátkodobé až střednědobé produkty.

Dle statistiky až 85% Čechů nechává ležet své volné prostředky na běžných bankovních účtech. Tam nejenže nedochází k jejich zhodnocení, ale vlivem inflace navíc jejich hodnota v čase klesá.

Bylo by pro vás příjemné, mít k dispozici rezervu pro případ rozbité pračky nebo porouchaného automobilu?

Chcete finančně zajistit děti, našetřit na novou střechu domu nebo vysněnou dovolenou?

Ukáži Vám jak nastavit měsíční příjmy a výdaje, jak si vytvářet krátkodobou i střednědobou finanční rezervu a předejít tak zbytečnému zadlužení při neočekávané události. Spoření je totiž násobně levnější než jakákoliv půjčka.